Megoldott

Elhagyatott Audi

Elhagyatott Audi

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Gyalogos és Kerékpáros átkelő

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték, fent is van a honlapon.
  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Címzett!

    A 00121776 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    A jármű a Zuglói Önkormányzati Rendészet tájékoztatása szerint 2023. május 5. napján elszállításra került.

    Üdvözlettel:
    Buda
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • Szabó Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Közterületen elhagyott autóroncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Dorozsmai utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott autóroncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Egressy út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére