Megoldott

járda az épületek felé lejt

A Múzeum utca 15 és 17. épületek határán a járda az épületek felé lejt pont ott, ahol az ereszcsatorna ledobja a vizet (ld. csatolt fotók). Ezért az összes víz folyik be az épületek alá, ami biztos, hogy sem a mi TH-unknak, sem a szomszéd egyetem frissen felújított épületének nem használ.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Múzeum u. 15a

Hozzászólások

  • Tar Julcsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    A javítás elkészült.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük a megkeresést.
    A járda süllyedésének javítását munkatársaink felvették az elvégzendő feladatok közé. Kérjük szíves türelmét.
    Tisztelettel:
    JGK Zrt.
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Víznyelő res

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Mosonyi utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Feltört javítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Népszínház utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Tönkrement járda burkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Futó utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére