Megoldott

Hiányzó szemetes

Anonim Járókelő

Hiányzik a buszmegállóból a zöld szemetes alja.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Rózsák tere

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "Hiányzó szemetes."-ról "Hiányzó szemetes"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett edényt a pápa látogatása miatt védelmi okokból kellett eltávolítani. Az edények visszahelyezését az elmúlt héten folyamato...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Koszos, mocskos szemetes buszmegálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Baross tér (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Zsák szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kőhulladék

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Károly körút (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére