Megoldott

Beszakadt járda

FRISSÍTÉS 2024.01.09.
Bejelentő kommentje:
Lassan eltűnik a bólya is
---

FRISSÍTÉS 2023.05.05.
VIII. kerület válasza:
Munkatársaink megvizsgálják burkolatot és ezt követően döntenek a javítás ütemezéséről.

---
VIII. Karácsony Sándor utca 6 elött beszakadt a járda. Kérjük javítását , köszönjük.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Karácsony Sándor u. 4

Hozzászólások

  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    KÉSZ
  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    2024. év első negyedévére lett beütemezve a végrehajtás.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ

  • R eni megváltoztatta a bejelentés leírását "VIII. Karácsony Sándor utca 6 elött beszakadt a járda. Kérjük javítását , köszönjük."-ról "FRISSÍTÉS 2024.01.09. Bejelentő kommentje: Lassan eltűnik a bólya is --- FRISSÍTÉS 2023.05.05. VIII. kerület válasza: Munkatársaink megvizsgálják burkolatot és ezt követően döntenek a javítás ütemezéséről. --- VIII. Karács...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Lassan eltűnik a bólya is
  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    8 hónao alatt kibólyázták ❤
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük a megkeresést. Munkatársaink megvizsgálják burkolatot és ezt követően döntenek a javítás ütemezéséről. Kérjük szíves türelmét.
    Tisztelettel:
    JGK Zrt.
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Víznyelő res

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Mosonyi utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Feltört javítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Népszínház utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Tönkrement járda burkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Futó utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére