Megoldott

Falragasz

Anonim Járókelő

A T. önkormányzat az épületek bejárati ajtajára ragasztatja a különféle lakossági tájékoztatóit.
A ragasz körül az előző információk hátramarad nyomai láthatók.
Nem ez az első ilyen plakátolás a kerületben.
Ez csak egy bejárati ajtó. Tele van vele az egész kerület.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Hozzászólások

  • XI. kerület Újbuda Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Bejelentés: 1206.
    e-mail: budapest@jarokelo.hu

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozva az 1206. számú bejelentésre, melyben a bejelentő a XI. kerületben, az Október huszonharmadika utca házainak bejárati ajt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Legjobb tudomásom szerint, hirdetéseket nem lehet bárhová ragasztgatni.
    Az illegális falragaszok ellen harconlak és büntetik is a közterület felügyelők.
    Persze az Önkormányzatnak kívételesen lehet il...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem a rút drótüvegben nem igazán tesz nagy kárt. Tény és való hogy takarja a fényt, de a házmester, gondnok, avagy a közös képviselő egy szemeteszsákkal, egy ronggyal, és egy kis sebbenzinnel, v...
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére