Megoldatlan

Törött járda

A Szabadság téri sétány burkolata törött, balesetveszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Szabadság tér 1

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem nincs változás. Itt van törött kő és mozognak is.
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Gabriele!
    Segítenél nekünk? Történt fejlemény az elmúlt időszakban? Megoldódott a probléma?
    Köszönjük a segítséged és a visszajelzésed!
    A Járókelő csapatának nevében:
    László
  • Molinarolo Gabriele hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem értem, milyen megerősítést várnak tőlem.
  • Molinarolo Gabriele hozzászólt a bejelentéshez.

    van valami frissítés ebben az ügyben?
  • Molinarolo Gabriele visszajelzésére vár.

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Molinarolo Gabriele bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Mozgó térkövek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szabadság tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kitört poller éles vascsonkja

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Március 15. (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Itt maradt lyuk

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapest Közút
    Honvéd utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére