Megoldott

Katonai szimbólum graffiti

A Lisznyai utca-Orvos lépcső sarkán éktelenkedik egy meglehetősen aktuális katonai szimbólum. Kérem a firka eltűntetését.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Lisznyai u. 28a

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Lemosták, köszönöm.
  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Járókelő Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Az “írásjel” továbbra is ott van.
  • Járókelő Ágnes visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A „Z”, vagy „2” írásjelek alapvetően nem számítanak önkényuralmi jelképnek, az utcakép rendezettsége miatt azonban természetesen jelezzük a kivitelezőnek és minél hamarabb eltakarí
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Önkormányzata

  • Járókelő Ágnes bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rossz állapotú aluljáró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Batthyány tér M+H (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Graffitis szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Döbrentei tér (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitik az aluljáróban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vona Tibor
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    11 (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére