Megoldatlan

Szokásos keréktörő és bozót

A Batthyány utcával párhuzamos kerékpárúton még mindig keréktörő huplik vannak, a Pünkösdfürdő utcától a városhatárig. A Hadrianus utca magasságában belóg a bozót.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Békásmegyer H

Hozzászólások

  • Tar Julcsi lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A probléma a bejelentéstől számított 1 éven belül nem oldódott meg, így az belső szabályunk értelmében "Megoldatlan".
  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Lenkei Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves László! A helyzet itt változatlan. Az alapprobléma, hogy ez az útszakasz a 80-as évek végén készült, és ugyan az akkori trendekkel ellentétben kellően széles, meg szegélye is van, de alapozása...
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Segítenél nekünk? Történt fejlemény az elmúlt időszakban? Megoldódott a probléma?
    Köszönjük a segítséged és a visszajelzésed!
    A Járókelő csapatának nevében:
    László
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Péter!
    Köszönjük, hogy a Járókelőt használod.
    A hatékonyabb ügykezelés érdekében arra kérünk, hogy külön illetékeshez tartozó ügyet külön jelentsd be. Ebben az esetben, ha még fennáll a bozót...
  • Lenkei Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmilyen előrelépés nem történt az ügyben. Ezért itt ritkán megyek a kerékpárúton, helyette a párhuzamos közutakat használom. Mondjuk ott is van néhány ordenáré hupli, ezért a sáv közepén mindig. Aki...
  • Lenkei Péter visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Lenkei Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Lekopott bicikliút felfestés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Slachta Margit rakpart (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére