Megoldott

Hűtő ketrec

Tisztelt járókelők

A mai napon vettem észre hogy Csepelen nagyon régen meg szűnt már a kis bolt és a hűtött is el lophatták már belőle ezért szeretném kérni az illetékest hogy mi hamarább száll itassa el ezt a hűtő ketrecet mielőtt a más személyek vinnék el.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, II. Rákóczi Ferenc út 154-170

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Ádám Kiss hozzászólt a bejelentéshez.

    Már el szállították nincs már ott
  • Bertalan Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    Az építmény vagy a Fővárosi kezelésű 207701 HRSZ-en vagy a MÁV-HÉV kezelésű 201737/2 HRSZ-en található, nekik éremes elküldeni :)
  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Nem közterületi probléma.
  • XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: 1/890/2/2023/A1
    Ügyintéző: Vám-Kovács Kitty
    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt terület nem önkormányzati tulajdonban van. Javasoljuk, hogy megkeresésével fo
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • Ádám Kiss bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Autógumik a fa tövében

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Ady Endre út (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Szeméthegyek kerülethatáron

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Unnamed Road
  Vissza az oldal tetejére