Megoldott

Kerékpárutat rendszeresen elzáró kukák

A Pauler utca-Alagút utca sarkán az OTP mellett eleve problémás a kerékpárút átvezetése: szűk, beláthatatlan és a gyalogosforgalommal össze van vezetve. A helyzetet rontja, hogy hetente legalább egyszer-kétszer ezt a részt kukák is elállják: vagy a bank, vagy a társasház ide tolja ki a kukáit, és az ürítés után azok ide kerülnek vissza. Van, hogy csak beszűkül tőle az átjáró, de rendszeresen előfordul, hogy egyszerűen nem lehet átjutni, amíg az ember le nem száll és át nem húzza őket.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Pauler u. 1

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Gyöngyösi Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem teljesen tudom, hogy milyen formában kéne visszajeleznem, de mivel nem találtam semmi erre dedikált gombot, hát itt teszem: a helyzet úgy néz ki, hogy javult, az utóbbi 1-2 hétben nem fordult elő...
  • Gyöngyösi Péter visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Ha a jelzett részen a társasház jó helyre teszi is ki a hulladékgyűjtőket, azzal egyrészt az oszlopon lévő hulladékgyűjtő használatát teszi elérhetetlenné, másrészt a BKM munkatárs
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Önkormányzata

  • Gyöngyösi Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: I. kerület Budavár Önkormányzata
    Alagút utca (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sitt az aluljáró lejáratában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: I. kerület Budavár Önkormányzata
    Batthyány tér H (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére