Válaszra vár

Dózsa György út régi mosdó

Anonim Járókelő

A Dózsa György út és a Damjanich u sarkán lévő régi mosdó állapota nagyon leromlott. Már régen bezárták, de az alábbiakat lehet ott tapasztalni:
- szemetes lépcső
- bedobált ágak, hulladékok
- rozsdás korlát
- korábban felrögzített táblának a helye (az utca felőli oldalon lévő oszlopoknak már nincs funkciója, csak csúnyák)

Szeretnénk, hogy ezt a területet picit tegyék rendbe. Köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Dózsa György út 76

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt BKM FKF, érdeklődöm, hogy a felcsavarozott léceket, vasakat, mikor tervezik eltávolítani?

    Gondolom ezek régen egy táblát tartottak, de már nincs rájuk szükség.

    Köszönjük
  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldott"-ról "Válaszra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Járkókelő!

    Köszönöm a közbenjárást a takarítással kapcsolatban, viszont kérem, hogy a bejelentést még ne zárják le, amíg a terület esztétikai rendezése nem történik meg.

    Pl a kép bal oldalán...
  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a terület takarítását munkatársaink elvégezték.

    Tisztelettel: BKM FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/119662/dozsa-gyorgy-ut-regi-mosdo
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FKF"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    (Részlegesen ide kapcsolódóan: előfordult többször, hogy egy-egy bejelentés már szerepel a nyilvántartásban. Sajnos ezeket a jelenlegi Járókelős keresővel nehézkes megtalálni. Ilyen esetekre az állapo...
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves B. Simon, azért küldtem az FKF-nek, hogy takarítsák el a szemetet. A kapcsolódó bejegyzésből azt szűrtem le, hogy nem az FCSM-nek kell küldeni, különben a Főváros azt írta volna. Üdv: Zsófi
  • Archibald Stephens hozzászólt a bejelentéshez.

    FCSM, nem FKF.
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kábeldob a Rákos-patakban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Tahi utca (XIII. kerület)
  • Megoldott
    7
    Megoldott
    7

    Szemét az Ördögárokban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Zsák szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Szövetség utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére