Megoldott

fekáliával szennyezett útfelület

A Népligetben a Hell Miksa sétány és a Rapaics Raymund sétány találkozásánál (a Planetárium mellett nem sokkal, ahol betonterelőkkel van elkülönítve a kerékpárút) a kerékpárút egy része ürülékkel szennyezett. A köztisztasági problémát, kérem, mielőbb orvosolják.
(Ha valaki sötétben belehajt, elég kellemetlen élményben lehet része - egyrészt ugye ha nincs sárvédője, a kerék a hátára veri a trutyit, másrészt sokan a lakásban tartják a bicót a lakótelepeken, s elég kellemetlen egy ilyen, a kerékkel bevitt szennyezés miatt feltakarítani a lakást.)

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Rapaics Raymund stny. 4713

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a terület takarítását munkatársaink elvégezték.

    Tisztelettel: BKM FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/119626/fekaliaval-szennyezett-utfelulet
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Barna Ferenc bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidobott hűtőszekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Ceglédi út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét több 100 méter hosszan

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Jegenye utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kidobott fenyőfák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Mélytó utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére