Megoldott

Kopott pad

A képen látható pad a Mádi utca 95-ös szám bejáratánál található és eléggé meg van már kopva, nem kényelmes.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Mádi u. 95

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szép! :)
  • H. Márk hozzászólt a bejelentéshez.

    Íme
  • H. Márk hozzászólt a bejelentéshez.

    Done!
  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek.

    Tisztelettel: BKM FŐK...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • H. Márk bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fa maradványa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Gyakorló utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Balesetveszélyes kis cölöpök

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Gyakorló utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére