Megoldatlan

Nyitott elektromos szekrény

FRISSÍTÉS 2023.05.09.:

A BKK válasza:
"Megkerestük az illetékesként szóba jöhető BKV Zrt.-t és Budapest Közút Zrt.-t, azonban mindkét cég arról tájékoztatta Társaságunkat, hogy az elektromos szekrény kapcsán nem illetékesek."

-----

FRISSÍTÉS 2023.04.05.:

Az E.ON válasza:
"A tárgyi bejelentést Társaságunk megvizsgálta és megállapította, hogy az Önök által említett berendezés (műanyag doboz) nem az elosztóhálózat része, nem Társaságunk tulajdona.

Az alábbi megkereséssel kapcsolatban ajánljuk az üzemeltetésben illetékes BKK vagy BKV Zrt. illetékes szakterületét felkeresni szíveskedjenek."

-----

A kocsiszín külső falán nyitott, lógó elektromos doboz.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Orczy tér (Baross kocsiszín)

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A szekrény tulajdonosa/kezelője ismeretlen.
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Főváros Önkormányzata"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu!

    Hivatkozással lenti megkeresésre a következőkről tájékoztatjuk.
    A bejelentésben szereplő elektromos szekrény nem a Fővárosi Önkormányzat tulajdonában és nem a BDK Budapesti Dís
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő !

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 61506 /2023-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya részére.

    Tiszte
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2023.05.09. BKK válasza: Megkerestük az illetékesként szóba jöhető BKV Zrt.-t és Budapest Közút Zrt.-t, azonban mindkét cég arról tájékoztatta Társaságunkat, hogy az elektromos szekrény kapcsán nem illetékesek. ------------------------------- FRISSÍTÉS 2023.04.05.: Nem ELMŰ. ------------------------------...

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "MVM Főgáz Földgázhálózati Kft."-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés nevét "Nyitott elektromos szekrény."-ról "Nyitott elektromos szekrény"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Munkatársak!

    Küldöm az MVM Ügyfél-kommunikációs Osztály válaszát az alábbi bejelentésre:

    BUDAPEST 119528

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/119528/nyitott-elektromos-szekreny

    A ber
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Tóth Lívia hozzászólt a bejelentéshez.

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.

  • R eni megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "MVM Főgáz Földgázhálózati Kft."-ra.

  • R eni megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2023.04.05.: Nem ELMŰ. ------------------------------- A kocsiszín külső falán nyitott, lógó elektromos doboz."-ról "FRISSÍTÉS 2023.05.09. BKK válasza: Megkerestük az illetékesként szóba jöhető BKV Zrt.-t és Budapest Közút Zrt.-t, azonban mindkét cég arról tájékoztatta Társaságunkat, hogy az elektromos szekré...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0015610-001/2023/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00119528

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, mellyel kapcsolatban azonban Társaságunk nem illetékes. Megkerestük az
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "E.ON"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés leírását "A kocsiszín külső falán nyitott, lógó elektromos doboz."-ról "FRISSÍTÉS 2023.04.05.: Nem ELMŰ. ------------------------------- A kocsiszín külső falán nyitott, lógó elektromos doboz."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ügyszám: 6301700/DSOHCSOMU/168278/2023/H
    Ügyfélkapcsolat száma: 100061814898

    Társaságunkhoz érkezett bejelentésére az alábbi tájékoztatást adjuk:

    A tárgyi bejelentést Társaságun
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Tóth Lívia hozzászólt a bejelentéshez.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ"-ról "E.ON"-ra.

  • Gipsz Jakab bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    7
    Megoldott
    7

    Közműszekrény oldala beszakadva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Kismartoni út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Eltömődött folyóka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Iskola utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére