Megoldott

Döglött galamb

Frissítés: 2023.03.28
VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzat válasza:
Hivatkozással JAROKELO-BUDAPEST- 00119490- azonosítószámú, Budapest Erzsébet krt. Wesselényi utcai 4-6-os villamos megállóban látható galambtetem tárgyú bejegyzésre tájékoztatjuk, hogy az Erzsébet krt. Budapest Főváros Önkormányzata tulajdonában levő terület. Az elhullott tetemet a Budapest Közút részére szükséges jelezni. Jelen levelünkkel egyidejűleg a Budapest Közút intézkedését kezdeményeztük..
...............
Döglött galamb fekszik a 4-6 villamos megalloban a nyugati felé menő oldalon

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Wesselényi utca / Erzsébet körút

Hozzászólások

  • Tar Julcsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Székely Judit visszajelzésére vár.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "Döglött galamb fekszik a 4-6 villamos megalloban a nyugati felé menő oldalon"-ról "Frissítés: 2023.03.28 VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzat válasza: Hivatkozással JAROKELO-BUDAPEST- 00119490- azonosítószámú, Budapest Erzsébet krt. Wesselényi utcai 4-6-os villamos megállóban látható galambtetem tárgyú bejegyzésre t...

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő Egyesület Ügyvivő!

    Hivatkozással JAROKELO-BUDAPEST- 00119490- azonosítószámú, Budapest Erzsébet krt. Wesselényi utcai 4-6-os villamos megállóban látható galambtetem tárgyú bejegyz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Székely Judit bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elhullott állat és cigarettacsikkek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Rákóczi út (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Lakatok a szobron

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapest Közút
    Szabadság híd (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Olajfolt a járdán és az úttesten

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Pannonhalmi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére