Megoldott

Véres ruhák a Volánbusz megállóban Budaörsi - Bozókvár

Frissítés 2023.03.28
FKF válasza:
Tájékoztatjuk, hogy a Volánbusz megállók takarítását nem Társaságunk végzi.
...........
Véres ruhák a Volánbusz megállóban a földön és a padon a Budaörsi út - Bozókvár utca sarkánál.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budaörsi út 113

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő - Budapest! ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    A Bejelentő jelzése alapján. Köszönjük!
  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Már nincsenek ott szerencsére. Köszönöm.
  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: Volánbusz

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "Véres ruhák a Volánbusz megállóban a földön és a padon a Budaörsi út - Bozókvár utca sarkánál."-ról "Frissítés 2023.03.28 FKF válasza: Tájékoztatjuk, hogy a Volánbusz megállók takarítását nem Társaságunk végzi. ........... Véres ruhák a Volánbusz megállóban a földön és a padon a Budaörsi út - Bozókvár utc...

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FKF"-ról "Volánbusz"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a Volánbusz megállók takarítását nem Társaságunk végzi.
    Tisztelettel: BKM FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/119486/veres-ruhak-a-volanbusz-megalloban-budaorsi-bozokvar
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére