Megoldott

Roncs

piros RENAULT MÉGANE SCÉNIC forgalomból kivonva..

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Gvadányi u. 54

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm:)
    Van még százasával:)
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Elszállították, megoldódott.
  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00119481 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    A bejelentéssel érintett gépjármű hatósági jelzéssel felszerelt, ezért a Zuglói Önkormányzati Rendészet fotódokumentációval tet
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Roncsautó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Fűrész utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Fűrész utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Roncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Csernyus utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére