Megoldatlan

Beesési veszély

Tisztelt Illetékes!

A képeken látható lyukak a hiányzó rácsok, a sérült tartóelemek miatt botlási, beesési, bezuhanási veszélyt jelentenek kis gyerekek, kutyák, esetlegesen póráz nélkül sétàltatni vitt háziállatok számára egyaránt. A pincerész mély, kérjük a beesési, bezuhanási veszély megszüntetését, lehetőség szerint a jelenlegi lyukak időtàlló, biztonságos lefedésével.

Az üzemeltető elérhetősége szerepel az egyik képen.

Köszönettel: Halmi Marianna

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Stáhly u. 5

Hozzászólások

  • Tar Julcsi lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Szia Marianna!
    Azokat a bejelentéseket, amelyek 1 évnél régebben kerültek beküldésre, és továbbra sem oldódtak meg, megoldatlanként zárjuk.
    Kérjük, ha ezután sincs előrelépés, a fejleményeket egy új...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    A bérlőt/tulajdonost ismételten értesítettük.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Halmi Marianna visszajelzésére vár.

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Halmi Marianna hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Illetrkes!

    Az 1. képen látható 1 lyuk megmaradt, kérjük lehetőség szerint azt is megszűntetni.
    Köszönet a kijavìtott lyukakért és a belépési, beesési és bezuhanási veszély megszűntetéséért!...
  • Halmi Marianna visszajelzésére vár.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük a megkeresést.

    Társaságunk a jelzett probléma megoldásában nem illetékes.

    Felvettük a kapcsolatot az üzembentartóval telefonon, tájékoztattak, hogy értesítik a tulajdo...
  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ

  • Halmi Marianna bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kitört poller csonkja

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Horánszky utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Lefedetlen szuterén lépcső

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Karácsony Sándor utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó vagy görbe poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Múzeum körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére