Megoldott

Karácsonyfák, leszakadt faágak és szemét

Anonim Járókelő

Miért kell a jelzett szakaszon minden karácsonyfát és szemétkupacot külön bejelenteni? Kérem, hogy a Versec sor teljes szakaszán szedjék össze a szemetet és zöldhulladékot. Válaszukra 2022 októbere óta várok.

https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/97237/karacsonyfak
https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/114749/zoldhulladek
https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/109549/elhanyagolt-terulet

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Versec sor 8a

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a terület takarítását munkatársaink elvégezték, a fenyőket és egyéb zöldhulladékot elszállították.
    Tisztelettel: BKM FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/119384/karacsonyfak-leszakadt-faagak-es-szemet
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    További fotók.
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Összehányt buszmegálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Széll Kálmán tér M (II. kerület)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    illegális szemét lerakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Pusztaszeri út (II. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Emberi ürülék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kiss Timea
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Széll Kálmán tér M (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére