Megoldott

Plakát a FŐTÁV oszlopán Rétköz - Kaptató

Plakátok a FŐTÁV oszlopán a Rétköz utca - Kaptató sétány találkozásánál a Regélő játszótér északkeleti bejáratánál. A leszedett plakátok miatt a festék is kezd leperegni, én büntetném azt, aki folyton ide plakátol. Mivel igény van rá, nem értem, miért nem helyez ki az önkormányzat ide egy legális plakátolós falat.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Rétköz u. 22

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a plakátokat eltávolították munkatársaink a műtárgyról.

    Tisztelettel: BKM FŐTÁV Távhőszolgáltatási Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/119368/plakat-a-fotav-oszlopan-retkoz-kaptato
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Közművek"-ra.

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐTÁV

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐTÁV"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Sérült keret

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Invitech
    Szent Gellért tér (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Csöpög a csap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Műegyetem rakpart (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére