Megoldásra vár

Pannonhalmi út 42. járda

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2024.01.22.
Bejelentő visszajelzése + új képeket csatolt:
"Sajnos még mindig nagyon rossz állapotban van a járda a Pannonhalmi út 34-42. között."

------------
FRISSÍTÉS: 2023.03.27.
Önkormányzati válasz részlete: A lokális javítást megrendeljük a kivitelezőtől.
----------
A Pannonhalmi út 42. előtt nagyon rossz minőségű a járda a kapubejárók előtt.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Pannonhalmi út 42

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyintéző: Gáspár István Hivatkozási szám: járókelő 00119366
    Telefon: 0670/6847426
    E-mail: gaspar.istvan@ujbuda.hu

    email: budapest@jarokelo.hu
    Tárgy: Pannonhalmi út 40. – járda javítása
    Tisztelt Járó
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2024.01.22. Bejelentő visszajelzése + új képeket csatolt: ------------ FRISSÍTÉS: 2023.03.27. Önkormányzati válasz részlete: A lokális javítást megrendeljük a kivitelezőtől. ---------- A Pannonhalmi út 42. előtt nagyon rossz minőségű a járda a kapubejárók előtt."-ról "FRISSÍTÉS: 2024.01.22. Bejelen...

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "A Pannonhalmi út 42. előtt nagyon rossz minőségű a járda a kapubejárók előtt."-ról "FRISSÍTÉS: 2024.01.22. Bejelentő visszajelzése + új képeket csatolt: ------------ FRISSÍTÉS: 2023.03.27. Önkormányzati válasz részlete: A lokális javítást megrendeljük a kivitelezőtől. ---------- A Pannonhalmi út 42. előtt nagy...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos még mindig nagyon rossz állapotban van a járda a Pannonhalmi út 34-42. között.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admins@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2023. március 27., hétfő 18:59
    Címzett: KozlekedesiO
    Tárgy: Message from Varosuz5
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    járdára lógó letört fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Etele út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Csúszós balesetveszélyes járdaszakasz.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Sáfrány utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére