Megoldott

Szemét lerakat

Zuglóban a Vezér és Zalán utca sarkán a zöld parkos terület szélén van egy illegális szemét lerakat (vegyesen kommunális és zöld hulladék).

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, 35

Hozzászólások

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • KOVÁCS Mariann hozzászólt a bejelentéshez.

    A szemetet elszállították.
  • KOVÁCS Mariann visszajelzésére vár.

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zugló Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00119351 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    Az illegálisan lerakott hulladék elszállítására intézkedtünk, a szállításig kérjük szíves türelmüket!

    Üdvözlettel:
    Budapest Fő
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • KOVÁCS Mariann bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére