Megoldott

Beszakadó járda buszmegállónál

T. Illetékes!

III. kerületben a Királyok útján a Pozsonyi utca előtt lévő buszmegállóban kezd beszakadni a járda. Kérem szíves intézkedésüket, köszönöm!

U.i.: kerekesszékkel is jó lenne ha megközelíthető lenne a megálló, elkéne egy kis rampa is.

Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Királyok útja 60

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Archibald Stephens hozzászólt a bejelentéshez.

    Elkészült! :)
  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Archibald Stephens bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére