Megoldott

Alkotás út, óriásreklám

Az Alkotás úton szerencsére több ház homlokzatának külső renoválása szépen elkészült. De miért kell méltatlanul ezeket óriásreklámokkal elcsúfítani? A vizuális terrorizmus megakadályozásának érdekében ezeket célszerű szabályozni és levenni (már nem zajlik építkezés, a lelkünket pedig ne adjuk el).
Üdvözlettel,
Koncz Péter

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Alkotás u. 29

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Közhasznú Egyesület
    Bardócz Csaba
    Irodavezető Úr részére!

    Tisztelt Irodavezető Úr!

    A 2023. március 24. napján megküldött, JAROKELO-BUDAPEST-00119318. számú
    megkeresésre válaszul tájékoztato
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: BFKH Budapest Főváros Kormányhivatala

  • Koncz Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kőtömb a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BFKH Budapest Főváros Kormányhivatala
    Munkácsy Mihály utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leszakadt redőny

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Gabriella
    Illetékes: BFKH Budapest Főváros Kormányhivatala
    Kuny Domokos utca (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Éles veszélyes parkolási tabla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Nárcisz utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére