Megoldásra vár

IV zugló vasútállomás megálló graffitis

Anonim Járókelő

IV zugló vasútállomás megálló graffitis

táblák, oszlopok, betonelemek, kukák stb, korlátok, plexik

Sajnos az 1V vonal többi megállója is hasnló képes fest

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Zugló vasútállomás

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Eddig nincs változás
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FKF"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    "A probléma megoldása érdekében felvettük a kapcsolatot az illetékessel.

    Tisztelettel: BKM FKF Köztisztasági Divízió"
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.

    Tájékoztatjuk, hogy a villamosmegállók takarítása nem tartozik Társaságunk feladatkörébe. A probléma megoldása érdekében felvettük a kapcsolatot az illeté...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    1V zugló vasútállomás megálló graffitis
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitis üvegek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kacsóh Pongrác út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megrongált megálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Lavotta utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére