Megoldásra vár

Piszkos üvegfelületek a villamos megállójában

Anonim Járókelő

A Kacsóh Pongrác út megállójában piszkosak az üvegfelületek. Ezen üvegfelületek már szinte üzenőfalként működnek, annyi utas hagyta ott a kevésbé baráti üzenetét.
Kérem takarítsák le!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Kacsóh Pongrác út

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FKF"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.

    Tájékoztatjuk, hogy a villamosmegállók takarítása nem tartozik Társaságunk feladatkörébe. A probléma megoldása érdekében felvettük a kapcsolatot az illeté...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitis üvegek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kacsóh Pongrác út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megrongált megálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Lavotta utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére