Megoldott

Galambszar ismételten

Galambszar. Miért nem lehet hetente egyszer lemosni?

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Árpád híd

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a terület gépi fertőtlenítő mosását munkatársaink elvégezték.
    Tisztelettel: BKM FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/119208/galambszar-ismetelten
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Kovács István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Biciklironcs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Erzsébet körút (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    saras bicikliút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Nagytétényi út (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott kerékpárok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zemkó Szonja
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Széchenyi István tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére