Megoldott

Hulladékgyűjtő tele

Hulladékgyűjtő tele.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Tisza

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "Hulladékgyűjtő tele."-ról "Hulladékgyűjtő tele"-ra.

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Társaságunk a Közszolgáltatási Szerződése alapján, az abban meghatározott gyakoriság szerint gondoskodik többek között a hulladékgyűjtő edények ürítéséről....
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Kovács István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Varjuk szetszedik a szemeteskukakat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Margitsziget (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Nagyon el van hanyagolva az utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Botond utca (XIII. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    kidobott matrac àgykerettel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Reitter Ferenc utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére