Megoldott

Tüskés bokor az út szélén

A Rákospatak úton, a kerékpárút és az úttest találkozásánál egy elég nagy tüskéket növesztő bokor sarjad évről évre. A kerékpárosoknak azért veszélyes, mert lehajtva a kerékpárútról nem lehet belátni a közelgő kocsikat, mert a bokor nyáron nagyra megnő és eltakarja a kilátást pont a lehajtónál.
Az nem elég megoldás, hogy valaki levágja az ágakat. A bokrot tövestül kell kiírtani, mert akkor nem fog újra és újra kihajtani.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Rákospatak u. 10

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • Török Vazul lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    A bejelentő visszajelzése alapján
  • arozsas Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kigazolták az út szélét a korlát javításával együtt.
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • arozsas Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Útfelbontás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Általános Név
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Rákospatak utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kitüremkedés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Vágány utca / Róbert Károly körút (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére