Megoldott

Szemét - Palóc utca 11

Kérjük, szállítsák el a fenyőfákat és a mellé tett szemetet.
Köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Palóc u. 11

Hozzászólások

  • O. Ida hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez aztán gyors volt, köszönjük szépen!
  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a terület takarítását elvégezték.
    Tisztelettel: BKM FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/119158/szemet-paloc-utca-11
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • O. Ida bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kámfor utca szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Kámfor utca (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Varjuk szetszedik a szemeteskukakat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Margitsziget (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére