Megoldatlan

Töredezett és balesetveszélyes járda

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2023.05.02.:

Budapest Közút válasza:
"A Harmat utca kerületi tulajdonú út, melyet Társaságunk tömegközlekedési útként az útpálya és a szegélyek vonatkozásában, illetve a buszmegálló leszállóperonja vonatkozásában üzemeltet. Az ezen kívül eső területek üzemeltetője a X. kerület Kőbánya Polgármesteri Hivatala.
Társaságunk Útellenőri Szolgálata rendszeresen ellenőrzi az üzemeltetésünkbe tartozó úthálózatot, köztük a bejelentésben szereplő Harmat utca Újhegyi sétány nevű buszmegálló burkolatát is és az
azonnali beavatkozást igénylő, balesetveszélyes hibák javítása érdekében intézkedünk."

--------------------------------------------

Az Újhegyi sétány Buszmegállónál a járdákon mértékben egyenes töredezett vannak illetve a zebra átkelő felé járdánál mértékben balesetveszélyes pukli és töredezettség van a járdán ami sok idős megy, babakocsik és kerekesszékes és forgalmas szakasz van és volt valaki, kis gyerek bele botlott ebbe csúnya hézakba a járdán, mértékben balesetveszélyes járda és buszmegálló várakozó járda is rosszabb.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Újhegyi sétány

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Illetékes válasza:"A Kőbányai Önkormányzat illetékességébe tartozó járdaszakaszt megvizsgáltuk, melynek eredményeként megállapításra került, hogy bár a burkolatban valóban észlelhetők kisebb-nagyobb h...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Hivatkozva a tárgyban jelzett számú bejelentésre a következőkről tájékoztatom Önöket.

    A Kőbányai Önkormányzat illetékességébe tartozó járdaszakaszt megvizsgáltuk, melyne
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Urbán Alexandra elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Urbán Alexandra megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ra.

  • Urbán Alexandra megváltoztatta a bejelentés leírását "Az Újhegyi sétány Buszmegállónál a járdákon mértékben egyenes töredezett vannak illetve a zebra átkelő felé járdánál mértékben balesetveszélyes pukli és töredezettség van a járdán ami sok idős megy, babakocsik és kerekesszékes és forgalmas szakasz van és volt valaki, kis gyerek bele botlott ebbe csúnya héza...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az Újhegyi sétány Buszmegállónál a járdákon továbbra is pukli és töredezettség van a járdákon ami nem történt semmi változás
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A járda részleges javítása még nem történt meg, nincs változás
  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem újra megoldásra várra tenni
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Siket László, köszönjük a jelzést, a járda esetében az önkormányzat az illetékes, a buszmegálló esetében valóban a Budapest Közút. Üdv: Zsófi
  • Siket László hozzászólt a bejelentéshez.

    Szép jó estét, a Budapest Közút Zrt az illetékes!
  • Siket László hozzászólt a bejelentéshez.

    Budapest Közút Zrt illetékes!
  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Feltöredezett, púpos járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Gitár utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Beszakadt járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Kismartoni út (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Tönkremenet járdajavítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Kismartoni út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére