Megoldott

Billegő, kimozdult térkövek

FRISSÍTÉS:2023.09.26.
A Bejelentő hozzászólása:

"Több mint négy hónap telt el az önkormányzat hozzászólása óta, és semmi sem történt.
Érdeklődni szeretnék, hogy az alábbi tutorial videó alapján esetleg mégis sikerülne e minél hamarabb megoldani a problémát?

https://youtu.be/bSStkBQvjdc?si=lGImTUpLra4MEcBh "

--------------------

FRISSÍTÉS: 2023.04.26

Budapest Közút válasza: A Budapest VIII. Baross utca 10. számú ingatlan előtti közterület n VIII. kerület Józsefváros Önkormányzathoz tartozik.

____________

Sok-sok éves probléma a Szabó Ervin könyvtár előtti tér térköveinek billegése. Most már nem csak billegnek, hanem ki is mozdultak. Balesetveszélyes, esztétikailag lehangoló. Nem csak a képeken látható területen van gond, hanem az egész téren ellenőrizni kéne a burkolatot.
Szakértő nem vagyok ugyan, de azt feltételezem, hogy a kövek alatti felületek kiegyengetése után csak vissza kéne helyezni őket, tehát beruházásra nem lenne szükség.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Baross u 8

Hozzászólások

  • Koller Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Én is meg tudom erősíteni, hogy elkészült a javítás :)
  • Tar Julcsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    A jelzett szakasz javítása elkészült.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ

  • Járókelő László megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2023.04.26 Budapest Közút válasza: A Budapest VIII. Baross utca 10. számú ingatlan előtti közterület n VIII. kerület Józsefváros Önkormányzathoz tartozik. _______________________________________ Sok-sok éves probléma a Szabó Ervin könyvtár előtti tér térköveinek billegése. Most már nem csak bi...

  • Koller Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Több mint négy hónap telt el az önkormányzat hozzászólása óta, és semmi sem történt.
    Érdeklődni szeretnék, hogy az alábbi tutorial videó alapján esetleg mégis sikerülne e minél hamarabb megoldani a pr...
  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Koller Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmilyen javulást nem tapasztaltam, sőt egyre rosszabbak az állapotok.
  • Koller Tamás visszajelzésére vár.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük a megkeresést. A tartós megoldásról jelenleg is zajlanak tárgyalások. Kérjük szíves türelmüket.
    Tisztelettel:
    JGK Zrt.
  • M. V. Klára elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés leírását "Sok-sok éves probléma a Szabó Ervin könyvtár előtti tér térköveinek billegése. Most már nem csak billegnek, hanem ki is mozdultak. Balesetveszélyes, esztétikailag lehangoló. Nem csak a képeken látható területen van gond, hanem az egész téren ellenőrizni kéne a burkolatot. Szakértő nem vagyok ugyan, de azt feltételezem...

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Koller Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kitört poller csonkja

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Horánszky utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Töredezett felület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Práter utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lyuk a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Békési utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére