Megoldásra vár

Neumann János utca bringával lehetne kétirányú

A Neumann János utca ezen szakasza lehetne kerékpárral kétirányú. Ez nagyban elősegítené a környék kerékpározhatóságát, illetve az Infopark Bubi állomás is könnyebben lenne megközelíthető.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Szuperkör

Hozzászólások

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    A 00118984-es számú megkeresésre az alábbi választ adjuk:

    Tisztelt Bejelentő !

    A Neumann János utca átépítése és a vasút melletti zöldterület átalakítása a déli körvasút
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Rózsa Ábel elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Rózsa Ábel bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    hiányzó zsákutca tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    major köz (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Lyukas hid

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    (Sz.híd (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére