Megoldott

Takarítatlan út és sarjak

Tisztelt Önkormányzat!

A Rózsavölgyi tér - Szabács utca sarkánál embertelen a járda körülménye. Már le kell menni a járdáról, hogy két ember elférjen. A járda mellett pedig tövises akácfa sarjak vannak, akkor eléggé balesetveszélyes (és nem mellesleg tönkreteszi a kabátot, amennyiben beleakad…). Esős, piaci napokon kriminális a közlekedés itt. Legyenek szívesek a járdát letakaríta(tt)ni és a sarjakat eltávolítani.
Köszönöm szépen.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Rózsavölgyi tér 20

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes válasza alapján:
    „A Polgármesteri Hivatal Igazgatási és Hatósági Főosztálya az ingatlan tulajdonosát felszólította a gondozatlanság megszüntetésére.”
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00118936 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    A XIV. kerület Rózsavölgyi u. 2. szám előtt álló megdőlt akácfa gallyazását és sarjainak eltávolítását elvégeztetjük.

    A Budape
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Járda"-ról "Szemét"-ra.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rothadó fű és babakocsi a parkoló szélén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Álmos vezér útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Mindig teli

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Gvadányi utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem ürített szemetesek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Szentmihályi út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére