Megoldatlan

Jelzés nincs, akadály van

A Magyar tudósok körútján az úttest mellett két aszfaltcsík halad.
Két probléma is fennáll ezzel kapcsolatban:

1.
Semmilyen jelzés nem utal arra, melyik lenne a kerékpárút, és melyik a járda. Egy szintben van a 2 "út", így a kerékpárosok és a gyalogosok teljesen random használják őket.
A helyzet senkinek sem jó, célszerű lenne megjelölni a 2 utat (tábla, festés, stb.).

2.
Mivel semmilyen jelzés nincsen, így csak feltételezés hogy az úttesthez közelebbi a kerékpárút, és a távolabbi a járda.
A jelölt helyen betontömbökkel el van zárva a (feltételezett) kerékpárút, így a kerékpárok semmiképp sem tudnak a továbbhaladni, át kell térniük a gyalogosok/autók közé.
A beton elemeknek semmilyen feladatuk nincsen, el kellene szállítani őket.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Hozzászólások

  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    A válaszlevelet 2015.04.09-én kaptuk e-mailben Budapest Főváros XI. kerület, Újbudai Polgármesteri Hivataltól.
  • XI. kerület Újbuda Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Bejelentés: 1189.
    e-mail: budapest@jarokelo.hu

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozva az 1189. számú bejelentésre, melyben a bejelentő a XI. kerületben, a Magyar tudósok körútjánál található járda és kerékp
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Asztalos Csaba bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére