Megerősítésre vár

Hatalmas bukkanó a gyalogosátkelőn

A Rákóczi úton a T and T Supermarketet és a Szövetség utcát átkötő gyalogosátkelőn egy széltől-szélig tartó legalább 10 cm magas bukkanó található. Nem egy ember esik el benne nap, mint nap. Egy érintett majdnem eltört a térdét esés közben. Remélem, hogy minél hamarabb megoldható a probléma és kevesebb ember sérül majd meg.
Köszönettel,
Bocskay Reni

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Rákóczi út 72

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Reni!
    Segítenél nekünk? Történt fejlemény az elmúlt időszakban? Megoldódott a probléma?
    Köszönjük a segítséged és a visszajelzésed!
    A Járókelő csapatának nevében:
    László
  • Bocskay Reni visszajelzésére vár.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bocskay Reni hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez a probléma nem bosszantó, hanem fokozottan balesetveszélyes. Kérlek titeket, hogy osszátok meg, hátha hamarabb sor kerül a javítására!
  • Bocskay Reni bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leomlott burkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Budapest, Déli pályaudvar M (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére