Válaszra vár

Rozsdás szekrény

Frissítés 2023.06.20
Főtáv válasza:
Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett közműtárgy nem tartozik a FŐTÁV Távhőszolgáltatási Divízió kezelésébe, így helyreállításában nem vagyunk illetékesek.
.........
FRISSÍTÉS: 2023.03.22.

Budapest Főváros I. Kerület Budavári Polgármesteri Hivatal
Városüzemeltetési- és Beruházási Iroda válasza: A Vérmező területe Budapest Főváros illetékessége.
______________________________________

Tisztelt Illetékes!
A Vérmező szélén, a Vagon Étterem közelében található egy ismeretlen rozsdás szekrény.
Nem találtam rajta értelmezhető feliratot.
Kérem lehetőségekhez mérten javítani a küllemén, mert nagyon rossz állapotú.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Krisztina krt. 12

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Főváros Önkormányzata"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem jött válasz és változás sincs....
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 95059 /2023-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya ré
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem a Fővárosnak tovább küldeni.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a szekrény nem a BDK Kft. illetékességébe tartozik.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van m...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2023.03.22. Budapest Főváros I. Kerület Budavári Polgármesteri Hivatal Városüzemeltetési- és Beruházási Iroda válasza: A Vérmező területe Budapest Főváros illetékessége. ______________________________________ Tisztelt Illetékes! A Vérmező szélén, a Vagon Étterem közelében található egy ismeretlen roz...

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐTÁV"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett közműtárgy nem tartozik a FŐTÁV Távhőszolgáltatási Divízió kezelésébe, így helyreállításában nem vagyunk illetékesek.

    Tis...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐTÁV

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Főváros Önkormányzata"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐTÁV"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A Vérmező területe Budapest Főváros, a Főkert tulajdona.

    Tisztelettel:

    Budapest Főváros I. Kerület Budavári Polgármesteri Hivatal
    Városüzemeltetési- és Beruházási Iroda
    1014 Buda
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 40093/2023-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya részére.

    Tisztelet
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • M. V. Klára elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Illetékes! A Vérmező szélén, a Vagon Étterem közelében található egy ismeretlen rozsdás szekrény. Nem találtam rajta értelmezhető feliratot. Kérem lehetőségekhez mérten javítani a küllemén, mert nagyon rossz állapotú."-ról "FRISSÍTÉS: 2023.03.22. Budapest Főváros I. Kerület Budavári Polgármesteri Hi...

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés illetékesét "I. kerület Budavár Önkormányzata"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A Vérmező területe Budapest Főváros illetékessége.

    Tisztelettel:
    Bruckner Richárd
    városüzemeltetési ügyintéző, városgazda

    Budapest Főváros I. Kerület Budavári Polgármesteri Hivat
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Önkormányzata

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "E.ON"-ról "I. kerület Budavár Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba Úr!

    Tájékoztatom, hogy a képen szereplő szekrény nem társaságunk tulajdona.

    [image: eon_e_mail_alairas_840x57px_01 (002)]

    Üdvözlettel

    *Molnár Tamás*

    területfelelős

    Áramhál
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "E.ON"-ra.

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Szivárgás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Állatkerti körút (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Vezetékekbe érő fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Baross utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Feljáró rossz állapota

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Krisztina körút (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére