Megoldott

Maradék beton

Kedves Csapat!
A képen látható betontömbök egy ideje már várnak a sorukra a János kórház bejáratához közel. Szeretném kérni az elszállításukat. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Diós árok 1-3

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink elszállították a helyszínről a betontömböket.

    Tisztelettel: BKM FKF Köztisztasági Divízió
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/118793/maradek-beton
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Varga Dóra bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Buszmegállóban leégett kuka maradványa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Thomán István utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Üres szemetestartó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Németvölgyi út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    2023as avarhulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Zsigmondy Vilmos utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére