Megoldott

Hiányos járda

Anonim Járókelő

hiányos járda buszmegállóban - Móricz Zsigmond körtér

Villányi út felől

éjszakai buszmegálló

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Móricz Zsigmond körtér 4

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Zárható, javították, köszönjük jarokelo.hu-nak ;) Persze a Budapest Közút-nak is! ;) ;)
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    eddig nincs változás
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    A Budapest Közút tájékoztatása szerint a már betervezett javításokat nem áll módjukban meggyorsítani különböző okok miatt. Így kérésüknek eleget téve, a ""Megoldásra vár"" státusszal beállított
    ...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    eddig nincs változás!!!
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Eddig nincs változás.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    eddig nincs változás
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    zárható

    eddig nincs változás
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    eddig nincs változás
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    helyzetjelentés: eddig nincs változás
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    helyzetjelentés: eddig nincs változás
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    "Társaságunk Útellenőri Szolgálata rendszeresen ellenőrzi az üzemeltetésünkben lévő úthálózatot és a
    beavatkozást igénylő úthibák elhárításával kapcsolatban intézkedünk."

    minimum 3 éve ilyen, lehet e...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Desire path

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapest Közút
    Szent Margit tér, Budapest, Lehel tér M, 1132 (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Betontapazat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    Teréz körút (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére