Megoldatlan

Teljesen lekopott a kerékpárút a Bartók Béla úton

Tisztelt Ügyintéző! A Bartók Béla úton, különösen a Bartók Béla út 105-141 szám közötti szakaszon szinte teljesen lekopott a kerékpárút felfestése, amit ha jól emlékszem 2020 környékén festhettek fel. Az újra festés mellett nagy segítség lenne ha a parkoló szakaszok végére és elejére - mely a kerékpár út mellett van és "S" ívben kerüli a kerékpár út - terelő elemeket tennének. Sajnos ugyanis sok autós kilóg a parkoló szakaszokról és így elfoglalják a kerékpársávokat. Olyan terelő bójákra gondolok amik a Kosztolányi Dezső téren is van a kerékpár út mellett. Köszönettel, Pataky Szabolcs

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bartók Béla út 133

Hozzászólások

  • Fischer Péter lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A probléma a bejelentéstől számított 1 éven belül nem oldódott meg, így az belső szabályunk értelmében "Megoldatlan".
  • Pataky Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos még mindig nem történt semmi :(
  • Pataky Szabolcs visszajelzésére vár.

  • Pataky Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Várjuk nagyon a felfestét. Eddig még nem történt meg.
  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét!

    A Bartók Béla úti kerékpársáv útburkolati jeleinek felújítása az idei évi programunkban szerepelt, azonban külső akadályok miatt erre idén nem kerülhetett
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Pataky Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem történt előrelépés az ügyben. Ugyanolyan kopott a kerékpársáv :(
  • Pataky Szabolcs visszajelzésére vár.

  • Pataky Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos eddig nem festették újra. Már alig látszik a kerékpárút. De bizakodó vagyok, hiszem az "idén" még nem múlt el. Még egy-ket hónapig biztos jól lehet festeni.
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét.

    Tájékoztatjuk, hogy a kerékpársáv útburkolati jeleinek felújítását A Bartók Béla út külső szakaszán az idei évre tervezzük.

    A megvalósulásig kérjük szíve
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Pataky Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kerékpár út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Dzurik Jozsef
    Illetékes: Budapest Közút
    Tétényi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Áll az úton a víz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Dombóvári út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére