Megoldott

Szemetes befolyóárok

Anonim Járókelő

Több zsák szemét van beöntve egy a Soroksári-Dunaágba torkolló árokba. Egy nagyobb eső mind viszi majd be legszebb környéket magába foglaló szakaszba. Kérem a Csepeli önkormányzat közbenjárását a probléma megoldásában.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Duna dűlő 2

Hozzászólások

  • Tar Julcsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem találok szavakat! Le a kalappal! Köszönöm a természet nevében!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Iktatószám: 1/638/1/2023/V4

    Tájékoztatjuk, hogy Hulladékkezelési Csoportunk a bejelentésben szereplő helyszínt ellenőrizte. a h
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére