Megerősítésre vár

Megsüllyedt Forgalomirányitás fedlap

Anonim Járókelő

XIV. Hungária krt. 19 elött megsüllyedt Forgalomirányitás fedlapja. Kérjük javítani , köszönjük.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Hungária krt. 17

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Segítenél nekünk? Történt fejlemény az elmúlt időszakban? Megoldódott a probléma?
    Köszönjük a segítséged és a visszajelzésed!
    A Járókelő csapatának nevében:
    László
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A XIV. kerület, Hungária krt. 17-19.- Tábornok u. sarkán a megsüllyedt nagyméretű fedlap javítását Társaságunk megrendelte.
    A hiba elhárításáig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlet...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem folyik le a víz!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Laci Papp
    Illetékes: Budapest Közút
    Állatkert (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Porladt fadlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    Fogarasi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Megsüllyedt javítás után

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Vezér utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére