Megerősítésre vár

Szeméttel teli vízelvezető csatorna

FRISSÍTÉS 2023.03.07.
XVI. kerület válasza:
"A Timur utca a Budapest Közút zrt tulajdonában és üzemeltetésében van ezért, a bejelentést továbbítani szíveskedjenek nekik."

---
A Timur utcában több vízelvezető csatorna is nyommal, gazzal és szeméttel van tele.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Timur u. 98

Hozzászólások

  • H. Márk visszajelzésére vár.

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • H. Márk hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs változás
  • H. Márk visszajelzésére vár.

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • H. Márk hozzászólt a bejelentéshez.

    Türelmesen várom a válaszukat.
  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • R eni megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, Budapest, Bekecs utca, 1162 Magyarország (47.53684971, 19.20209334, 16)"-ról "Budapest, Timur u. 98, 1162 Hungary (47.53692447, 19.2020298, 17)"-ra.

  • R eni megváltoztatta a bejelentés leírását "A Timur utcában több vízelvezető csatorna is nyommal, gazzal és szeméttel van tele."-ról "FRISSÍTÉS 2023.03.07. XVI. kerület válasza: "A Timur utca a Budapest Közút zrt tulajdonában és üzemeltetésében van ezért, a bejelentést továbbítani szíveskedjenek nekik." --- A Timur utcában több vízelvezető csatorna is nyommal, gazz...

  • R eni megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVI. kerületi Önkormányzat"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • H. Márk hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen, úgy látszik pár méterrel arrébb raktam a jelzőt. Az árok a buszmegálló közelében a sarok túlsó, Timur utca felöli oldalán találhatók.
  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Járókelő !

    A Bekecs utcában vízelvezető árkok nem találhatók, a fotón látható árkok a Timur utcában vannak. A Timur utca a Budapest Közút zrt tulajdonában és üzemeltetésében van ezért, a bej...
  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • H. Márk bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére