Megoldott

Otthagyott fenyőkupac

Frissítés 2023.03.09.: "A fenyőkupac még ott van."
----
A Bartók Béla út - Kelenföldi út - Vasút utca találkozásánál levő háromszög alakú zöld területen hónapok óta növekvő farakás van, eleinte karácsonyfákból, később ráhordtak más nyesedéket.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kelenföldi út 16

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szigeti Beáta hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték, köszönöm szépen az ügyintézést!
  • Szigeti Beáta visszajelzésére vár.

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2023. június 13., kedd 17:43
    Címzett: Arnhoffer Kitti
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FKF"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Elnézését kérjük, félreértés történt a munka elvégzése és a visszajelzés során. Az ön által bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért az ott elhelyezett gallya...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés leírását "A Bartók Béla út - Kelenföldi út - Vasút utca találkozásánál levő háromszög alakú zöld területen hónapok óta növekvő farakás van, eleinte karácsonyfákból, később ráhordtak más nyesedéket."-ról "Frissítés 2023.03.09.: "A fenyőkupac még ott van." ---- A Bartók Béla út - Kelenföldi út - Vasút utca tal...

  • Szigeti Beáta hozzászólt a bejelentéshez.

    A fenyőkupac még ott van.
  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a fenyőket elszállították.
    Munkatársaink munkáját jelentősen megnehezíti, ha a fenyők nem megfelelően vannak kihelyezve. E
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Szigeti Beáta bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gondozatlan járda rész

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Rátz László utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bálvány fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Tétényi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szilva fa ágak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Tétényi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére