Megoldatlan

Illegálisan lerakott szemét

FRISSÍTÉS 2023.03.29.:

A Fővárosi Önkormányzat válasza:
"Köszönettel vettük megkeresésüket a honlapjukon megjelent 118115 sorszámú, „Illegálisan lerakott szemét” tárgyú panasszal kapcsolatban, melyekre az alábbi tájékoztatást adjuk:

A bejelentés helyszíni ellenőrzése során nyilvánvalóvá vált, hogy a hulladékok nem közterületen, hanem magán területen vannak.

Ezek eltávolítása nem a Fővárosi, vagy a Kerületi önkormányzat, hanem az ingatlan tulajdonosának feladata.

Hulladékgazdálkodási ügyekben hatósági hatásköre a környezetvédelmi hatóságnak van, ezért javasoljuk, hogy a hulladékok eltávolítása érdekében a bejelentést a Pest Vármegyei Kormányhivatal Környezetvédelmi, Természetvédelmi és Hulladékgazdálkodási Főosztály ( zoldhatosag@pest.gov.hu ) részére továbbítsák."

-----

FRISSÍTÉS 2023.03.14.:

Az FKF válasza:
"Tájékoztatjuk, hogy a kerítéssel körülvett terület, ahol a vélhetően illegálisan lerakott hulladék található, magántulajdonban van, így a hulladék elszállítása az ingatlan tulajdonosának, kezelőjének illetékessége."

-----

Illegálisan lerakott szemét a Hosszúréti utca és a Budaörsi út sarkán
Vegyes háztartási hulladék lerakva zöldterületen

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budaörsi út 223

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: PVKH Körny.véd., Term.véd., Hull.gazd. és Bányafelügy. Főosztály

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés leírását "Frissítés 2023.03.14 FKF válasza: Tájékoztatjuk, hogy a kerítéssel körülvett terület, ahol a vélhetően illegálisan lerakott hulladék található, magántulajdonban van, így a hulladék elszállítása az ingatlan tulajdonosának, kezelőjének illetékessége. ............... Illegálisan lerakott szemét a Hosszúréti utca ...

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Főváros Önkormányzata"-ról "PVKH Körny.véd., Term.véd., Hull.gazd. és Bányafelügy. Főosztály"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Köszönettel vettük megkeresésüket a honlapjukon megjelent 118115 sorszámú, „Illegálisan lerakott szemét” tárgyú panasszal kapcsolatban, melyekre az alábbi tájékoztatást
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP-36116 /2023-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya részére.

    Tisztelet
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "Illegálisan lerakott szemét a Hosszúréti utca és a Budaörsi út sarkán Vegyes háztartási hulladék lerakva zöldterületen"-ról "Frissítés 2023.03.14 FKF válasza: Tájékoztatjuk, hogy a kerítéssel körülvett terület, ahol a vélhetően illegálisan lerakott hulladék található, magántulajdonban van, így a hulladék elszáll...

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FKF"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a kerítéssel körülvett terület, ahol a vélhetően illegálisan lerakott hulladék található, magántulajdonban van, így a hulladék elszállít...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Vegyes háztartási hulladék lerakva zöldterületen"-ról "Illegálisan lerakott szemét a Hosszúréti utca és a Budaörsi út sarkán Vegyes háztartási hulladék lerakva zöldterületen"-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "Illegálisan lerakott szemét a Hosszúréti utca és a Budaörsi út sarkán"-ról "Illegálisan lerakott szemét"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2023. március 13., hétfő 13:20
    Címzett: Arnhoffer Kitti
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Erdőben szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: PVKH Körny.véd., Term.véd., Hull.gazd. és Bányafelügy. Főosztály
    XVII. utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kábel hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vass Zsolt
    Illetékes: PVKH Körny.véd., Term.véd., Hull.gazd. és Bányafelügy. Főosztály
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális hulladek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: PVKH Körny.véd., Term.véd., Hull.gazd. és Bányafelügy. Főosztály
    Harangozó utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére