Megoldott

Matricás felesleges tábla

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS (2023.03.06.):

VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzatának válasza:
Az alábbi bejelentéssel kapcsolatban tájékoztatom, hogy az érintett tábla helyéül szolgáló Budapest VII. kerület, Rákóczi út közterület Budapest Főváros Önkormányzata tulajdonában található, továbbá a közúti jelzőtáblák elhelyezéséhez a Budapest Közút Zrt., mint illetékes forgalomtechnikai kezelő hozzájárulása szükséges, ennek megfelelően a bejelentés vizsgálatára, illeve megfelelő válaszadásra Budapest Főváros VII. Kerület Erzsébetváros Önkormányzata sem hatáskörrel, sem pedig illetékességel nem rendelkezik.

----------------------

Matricáktól és fától alig látható, már elavult E-Magyarország Pont tábla, a Rákóczi úton a Síp utca közelében. A táblának szerintem sok funkciója már nincs.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Rákóczi út 12

Hozzászólások

  • Dr. Bede Péter József lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldatlan"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A VII. ker. Rákóczi út 12. számnál található felesleges jelzőtábla eltávolításáról Társaságunk gondoskodni fog.
    A megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖ
    ...
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés leírását "Matricáktól és fától alig látható, már elavult E-Magyarország Pont tábla, a Rákóczi úton a Síp utca közelében. A táblának szerintem sok funkciója már nincs."-ról "FRISSÍTÉS (2023.03.06.): VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzatának válasza: Az alábbi bejelentéssel kapcsolatban tájékoztatom, ho...

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu!

    Az alábbi bejelentéssel kapcsolatban tájékoztatom, hogy az érintett tábla helyéül szolgáló Budapest VII. kerület, Rákóczi út közterület Budapest Főváros Önkormányzata tulajdonáb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megerősítésre vár
    1
    Megerősítésre vár
    1

    Ködarabok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Budapest Közút
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére