Megoldott

Járólapok mozognak, billegnek

FRISSÍTÉS 2023.10.20.

Bejelentő hozzászólása:
"Szeretném jelezni, hogy a bejelentés óta csak folyamatosan romlott a helyzet a környék járólapjaival, így nem értem miért lett lezárva ez az ügy"

---

A Kálvin térnél a Fecske Presszó és a mobil könyves bódé között szinte végig jó pár méter hosszúságban mozognak a járólapok

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Magyar Igazság Kútja

Hozzászólások

  • Tar Julcsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    A jelzett szakasz javítása elkészült.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldatlan"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Doszpoth Izabell hozzászólt a bejelentéshez.

    Jelenleg éppen kordonozva van a hely és ahogy láttam dolgoznak rajta, de sajnos így is maradt olyan rész a környéken amit nem “kordonoztak körbe”
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "A Kálvin térnél a Fecske Presszó és a mobil könyves bódé között szinte végig jó pár méter hosszúságban mozognak a járólapok"-ról "FRISSÍTÉS 2023.10.20. Bejelentő hozzászólása: "Szeretném jelezni, hogy a bejelentés óta csak folyamatosan romlott a helyzet a környék járólapjaival, így nem értem miért lett lezárva ez a...

  • Doszpoth Izabell hozzászólt a bejelentéshez.

    Szeretném jelezni, hogy a bejelentés óta csak folyamatosan romlott a helyzet a környék járólapjaival, így nem értem miért lett lezárva ez az ügy
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ

  • Doszpoth Izabell hozzászólt a bejelentéshez.

    A probléma továbbra is fenn áll, egyre veszélyesebben mozognak, kiállnak, hiányoznak kövek, amiben könnyű megbotlani - elesni.
  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük a megkeresést. A tartós megoldás megtervezéséig áthidaló javítást végeznek munkatársaink a közeljövőben. Kérjük szíves türelmüket.
    Tisztelettel:
    JGK Zrt.
  • Szent Boci hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagyon könnyen felismerhető a helyszín a fényképek alapján!
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ"-ra.

  • Doszpoth Izabell bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beszakadó járda

    Beküldés ideje:
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Víg utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kitört poller csonkja

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Horánszky utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére