Megoldott

Feljáró az 1-es villamosnál

Az 1-es villamos Közvágóhíd megállóját meg lehet közelíteni akadálymentesen egy feljárón. Ez nagyszerű,de ezt a feljárót használják egyesek WC-nek,szeméttárolónak. Konkrétan olyan bűz van ott,hogy hányingerem lett. Ma egy eldobott fekáliás bugyit láttam a földön,úgyhogy pont itt az ideje,hogy bejelentsem.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út 29

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület mosását munkatársaink elvégezték.

    Tisztelettel: BKM FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/117795/feljaro-az-1-es-villamosnal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Megyeriné Rákóczi Dorina bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes terulet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Határ út M (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére