Megoldott

Elszórt feles üvegek, kupakok és cigicsikkek tömkelege

A Nagy Lajos Király útja - Fogarasi út sarkánál, az ABC, ill. pékség épületének, valamint a buszmegálló környéke tele van szórva többszáz cigicsikkel, sok feles üveggel, valamint feles kupakokkal amik már a talajba is besüllyedtek. Az egész Pongrátz Gergely tér undorító, mocskos és elhanyagolt.

Kérem az Illetékesek mihamarabbi közbeavatkozását, mivel ez a helyzet elfogadhatatlan.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Pongrátz Gergely tér

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00117525 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    A bejelentésben szereplő területen a takarítás megtörtént.

    Üdvözlettel:
    Budapest Főváros XIV. Kerület Zugló Önkormányzata

    Fro
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • H. Márk hozzászólt a bejelentéshez.

    Kétszer töltötte fel. Légyszi a másikat töröljétek.
  • H. Márk bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Csúszós utca - faeper

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Abonyi utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Autógumi a tűzcsapon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kelemen Gábor
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Abonyi utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Elhagyott bevásárlókocsi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vóker János
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Mályva utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére