Megerősítésre vár

Favédő rácsok deformáltak vagy hiányoznak

Kérem, segítsetek a nem régiben felújított járdát ismét rendbe tenni.
2 db favédő rács deformált és 3 db rács hiányzik.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Szent István tér 19

Hozzászólások

  • Novotny T visszajelzésére vár.

  • R eni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A „JAROKELO-BUDAPEST- 00117461” azonosítójú bejelentésre az alábbiakról tájékoztatom:

    Önkormányzatunk látókörébe már korábban került a probléma, ezért a rácsok eltávolítását, a fa
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "IV. kerület Újpest Önkormányzata"-ra.

  • Novotny T bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Veszélyes kerítés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Labdarúgó utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nincs járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Novotny T
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Petőfi utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beszakadás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tóth Attila
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Falemez utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére